28.10.2020 [08:57:31]Grand-Prix Budapest 2018 Feedback

 










Category -100 kg:
Fights

1st Fight [-100 kg]: Preliminary round
MOSER Patrik
(Switzerland)
101011
IWPIWP
3:52
HORAK Michal
(Czech Republic)
 
2nd Fight [-100 kg]: Preliminary round
REMARENCO Ivan
(United Arab Emirates)
011001
IWPIWP
4:00
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
 
3rd Fight [-100 kg]: Preliminary round
FARIAS BEZERRA Felipe Augusto
(Brazil)
00310-
IWPIWP
1:47
FREY Karl-Richard
(Germany)
 
4th Fight [-100 kg]: Preliminary round
VASIAN Ionut
(Romania)
002101
IWPIWP
3:10
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
 
5th Fight [-100 kg]: Preliminary round
SHRESTHA Ravin
(Nepal)
00-10-
IWPIWP
0:15
BOEHLER Laurin
(Austria)
 
6th Fight [-100 kg]: Preliminary round
PANTIC Danilo
(Montenegro)
01-101
IWPIWP
1:57
OHAT Zalan
(Hungary)
 
7th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MARGIEV Merab
(Russia)
10-001
IWPIWP
2:55
NUNES Renan
(Brazil)
 
8th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MANONGHO Luc Odelin
(Gabon)
00110-
IWPIWP
2:06
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
 
9th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KUNSZABO Luca
(Romania)
10-011
IWPIWP
2:02
KOBENA Koffi Kreme
(Ivory Coast)
 
10th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DIAWARA Baye
(Senegal)
01-10-
IWPIWP
1:49
HERBST Daniel
(Germany)
 
11th Fight [-100 kg]: Preliminary round
SVIRYD Mikita
(Belarus)
002012
IWPIWP
4:00
ELNAHAS Shady
(Canada)
 
12th Fight [-100 kg]: Preliminary round
PACEK Martin
(Sweden)
111013
IWPIWP
5:13
BRICENO Thomas
(Chile)
 
13th Fight [-100 kg]: Preliminary round
LIPARTELIANI Varlam
(Georgia)
001012
IWPIWP
4:00
MOSER Patrik
(Switzerland)
 
14th Fight [-100 kg]: Preliminary round
HAJAS Matej
(Slovakia)
10-00-
IWPIWP
1:17
HUTSOL Danylo
(Ukraine)
 
15th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BILALOV Niiaz
(Russia)
10-00-
IWPIWP
0:58
REMARENCO Ivan
(United Arab Emirates)
 
16th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FREY Karl-Richard
(Germany)
10-003
IWPIWP
3:19
MEDINA Lewis
(Dominican Republic)
 
17th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FONSECA Jorge
(Portugal)
001012
IWPIWP
6:19
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
 
18th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BOEHLER Laurin
(Austria)
10-001
IWPIWP
2:27
MUKETE Daniel
(Belarus)
 
19th Fight [-100 kg]: Preliminary round
PALTCHIK Peter
(Israel)
10-00-
IWPIWP
0:45
OHAT Zalan
(Hungary)
 
20th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DOSEN Bojan
(Serbia)
101002
IWPIWP
5:29
JAYNE John
(United States of America)
 
21th Fight [-100 kg]: Preliminary round
NIKIFOROV Toma
(Belgium)
11-00-
IWPIWP
1:03
DJINOVIC Filip
(Serbia)
 
22th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MARGIEV Merab
(Russia)
101001
IWPIWP
2:58
SZCZUROWSKI Kacper
(Poland)
 
23th Fight [-100 kg]: Preliminary round
WOLF Aaron
(Japan)
111001
IWPIWP
2:35
SANEBLIDZE Onise
(Georgia)
 
24th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FIZEL Marius
(Slovakia)
10-00-
IWPIWP
0:28
KUNSZABO Luca
(Romania)
 
25th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CIRJENICS Miklos
(Hungary)
00-10-
IWPIWP
1:52
HERBST Daniel
(Germany)
 
26th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FARA Aaron
(Austria)
012002
IWPIWP
4:00
SINGH Avtar
(India)
 
27th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FLETCHER Benjamin
(Ireland)
003101
IWPIWP
5:30
ELNAHAS Shady
(Canada)
 
28th Fight [-100 kg]: Preliminary round
PACEK Martin
(Sweden)
11-003
IWPIWP
2:23
SMITH III L.A.
(United States of America)
 
29th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MOSER Patrik
(Switzerland)
101001
IWPIWP
3:45
HAJAS Matej
(Slovakia)
 
30th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BILALOV Niiaz
(Russia)
003101
IWPIWP
5:21
FREY Karl-Richard
(Germany)
 
31th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
10-00-
IWPIWP
1:12
BOEHLER Laurin
(Austria)
 
32th Fight [-100 kg]: Preliminary round
PALTCHIK Peter
(Israel)
101002
IWPIWP
5:13
DOSEN Bojan
(Serbia)
 
33th Fight [-100 kg]: Preliminary round
NIKIFOROV Toma
(Belgium)
00110-
IWPIWP
1:30
MARGIEV Merab
(Russia)
 
34th Fight [-100 kg]: Preliminary round
WOLF Aaron
(Japan)
10-001
IWPIWP
2:25
FIZEL Marius
(Slovakia)
 
35th Fight [-100 kg]: Preliminary round
HERBST Daniel
(Germany)
11100-
IWPIWP
1:41
FARA Aaron
(Austria)
 
36th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ELNAHAS Shady
(Canada)
001101
IWPIWP
3:02
PACEK Martin
(Sweden)
 
37th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MOSER Patrik
(Switzerland)
00-10-
IWPIWP
0:24
FREY Karl-Richard
(Germany)
 
38th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
102003
IWPIWP
7:34
PALTCHIK Peter
(Israel)
 
39th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MARGIEV Merab
(Russia)
00101-
IWPIWP
4:00
WOLF Aaron
(Japan)
 
40th Fight [-100 kg]: Preliminary round
HERBST Daniel
(Germany)
001101
IWPIWP
2:26
PACEK Martin
(Sweden)
 
41th Fight [-100 kg]: Repechage
MOSER Patrik
(Switzerland)
002102
IWPIWP
3:32
PALTCHIK Peter
(Israel)
 
42th Fight [-100 kg]: Repechage
MARGIEV Merab
(Russia)
10201-
IWPIWP
2:27
HERBST Daniel
(Germany)
 
43th Fight [-100 kg]: Semifinal
FREY Karl-Richard
(Germany)
102001
IWPIWP
1:57
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
 
44th Fight [-100 kg]: Semifinal
WOLF Aaron
(Japan)
10-001
IWPIWP
4:00
PACEK Martin
(Sweden)
 
45th Fight [-100 kg]: Fight for 3rd place
PALTCHIK Peter
(Israel)
111001
IWPIWP
3:40
PACEK Martin
(Sweden)
 
46th Fight [-100 kg]: Fight for 3rd place
MARGIEV Merab
(Russia)
003101
IWPIWP
3:43
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
 
47th Fight [-100 kg]: Final
FREY Karl-Richard
(Germany)
002102
IWPIWP
4:13
WOLF Aaron
(Japan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-