13.12.2019 [15:58:08]Grand-Prix Budapest 2018 Feedback

 










Category -73 kg:
Fights

1st Fight [-73 kg]: Preliminary round
WAGNER Christopher
(Austria)
01-001
IWPIWP
4:00
MATICS Andras
(Hungary)
 
2nd Fight [-73 kg]: Preliminary round
HENNEVELD Kenneth
(Netherlands)
003102
IWPIWP
3:26
SARAIVA Nuno
(Portugal)
 
3rd Fight [-73 kg]: Preliminary round
YOUNIS Eyal Salman
(Jordan)
101011
IWPIWP
2:14
NARTEY Emmanuel
(Ghana)
 
4th Fight [-73 kg]: Preliminary round
CONTINI Marcelo
(Brazil)
003102
IWPIWP
6:30
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
 
5th Fight [-73 kg]: Preliminary round
HOJAK Martin
(Slovenia)
002012
IWPIWP
5:14
BARTUSIK Michal
(Poland)
 
6th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ALIMARDONOV Jakhongir
(Uzbekistan)
10-002
IWPIWP
3:58
LEBANG Thato
(Botswana)
 
7th Fight [-73 kg]: Preliminary round
DELPOPOLO Nicholas
(United States of America)
00-012
IWPIWP
4:00
JECMINEK Jakub
(Czech Republic)
 
8th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KNOESTER Calvin
(Australia)
001012
IWPIWP
4:00
CERCEA Marcel
(Romania)
 
9th Fight [-73 kg]: Preliminary round
DANGOL Sanjit
(Nepal)
001111
IWPIWP
1:50
MOHYELDIN Mohamed
(Egypt)
 
10th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOVACEVIC Ljubisa
(Serbia)
00310-
IWPIWP
2:00
BOUCHARD Antoine
(Canada)
 
11th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GARDASEVIC Nikola
(Montenegro)
002102
IWPIWP
5:18
KANIVETS Dmytro
(Ukraine)
 
12th Fight [-73 kg]: Preliminary round
EBINUMA Masashi
(Japan)
102012
IWPIWP
3:59
GIGANI Phridon
(Georgia)
 
13th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ALLEMANN Timo
(Switzerland)
001012
IWPIWP
4:00
VEGVARI Martin
(Hungary)
 
14th Fight [-73 kg]: Preliminary round
BA Yandelihei
(China)
01-10-
IWPIWP
3:31
RAICU Alexandru
(Romania)
 
15th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SIQUIR Ayton
(Mozambique)
003102
IWPIWP
3:37
KARIMOV Khusniddin
(Uzbekistan)
 
16th Fight [-73 kg]: Preliminary round
WILLIAMS Daniel
(Great Britain)
011002
IWPIWP
5:59
BABGOEV Oleg
(Russia)
 
17th Fight [-73 kg]: Preliminary round
VAN T WESTENDE Sam
(Netherlands)
10-003
IWPIWP
4:44
BARWIG Robert
(Germany)
 
18th Fight [-73 kg]: Preliminary round
UNGVARI Miklos
(Hungary)
012002
IWPIWP
4:00
REITER Lukas
(Austria)
 
19th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MROWCZYNSKI Wiktor
(Poland)
01100-
IWPIWP
4:00
BRINGAS Tomas
(Chile)
 
20th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ESTRADA Magdiel
(Cuba)
011101
IWPIWP
3:29
FERNANDES Jorge
(Portugal)
 
21th Fight [-73 kg]: Preliminary round
NEVES Lincoln
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
0:50
STUMP Nils
(Switzerland)
 
22th Fight [-73 kg]: Preliminary round
REBAHI Khalil
(Qatar)
01-10-
IWPIWP
1:26
KOSHLIAK Oleksandr
(Ukraine)
 
23th Fight [-73 kg]: Preliminary round
RUIZ Jeffrey
(Puerto Rico)
00110-
IWPIWP
3:17
TATSUKAWA Arata
(Japan)
 
24th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOURTIDES Roudolf
(Cyprus)
00-101
IWPIWP
3:28
SHOKA Vadzim
(Belarus)
 
25th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MELONI Augusto
(Italy)
00-10-
IWPIWP
0:54
SZABO Frigyes
(Hungary)
 
26th Fight [-73 kg]: Preliminary round
VITKAUSKAS Kestutis
(Lithuania)
00-10-
IWPIWP
1:01
MARKARIAN Georgios
(Greece)
 
27th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GANBAATAR Odbayar
(Mongolia)
10-00-
IWPIWP
0:36
WAGNER Christopher
(Austria)
 
28th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SARAIVA Nuno
(Portugal)
10-00-
IWPIWP
1:39
YOUNIS Eyal Salman
(Jordan)
 
29th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
101002
IWPIWP
3:12
BARTUSIK Michal
(Poland)
 
30th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ALIMARDONOV Jakhongir
(Uzbekistan)
001011
IWPIWP
4:00
JECMINEK Jakub
(Czech Republic)
 
31th Fight [-73 kg]: Preliminary round
IARTCEV Denis
(Russia)
102003
IWPIWP
2:18
CERCEA Marcel
(Romania)
 
32th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MOHYELDIN Mohamed
(Egypt)
01311-
IWPIWP
4:40
BOUCHARD Antoine
(Canada)
 
33th Fight [-73 kg]: Preliminary round
EBINUMA Masashi
(Japan)
10-001
IWPIWP
1:41
VEGVARI Martin
(Hungary)
 
34th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MACIAS Tommy
(Sweden)
00-111
IWPIWP
3:54
RAICU Alexandru
(Romania)
 
35th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KARIMOV Khusniddin
(Uzbekistan)
00110-
IWPIWP
5:36
WILLIAMS Daniel
(Great Britain)
 
36th Fight [-73 kg]: Preliminary round
VAN T WESTENDE Sam
(Netherlands)
00-011
IWPIWP
4:41
UNGVARI Miklos
(Hungary)
 
37th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MROWCZYNSKI Wiktor
(Poland)
011002
IWPIWP
4:00
FERNANDES Jorge
(Portugal)
 
38th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MARGELIDON Arthur
(Canada)
10-00-
IWPIWP
1:16
NEVES Lincoln
(Brazil)
 
39th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KOSHLIAK Oleksandr
(Ukraine)
00110-
IWPIWP
1:34
TATSUKAWA Arata
(Japan)
 
40th Fight [-73 kg]: Preliminary round
TURNER Alexander
(United States of America)
001011
IWPIWP
4:12
SHOKA Vadzim
(Belarus)
 
41th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SZABO Frigyes
(Hungary)
111001
IWPIWP
3:46
MARKARIAN Georgios
(Greece)
 
42th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GANBAATAR Odbayar
(Mongolia)
101002
IWPIWP
3:20
SARAIVA Nuno
(Portugal)
 
43th Fight [-73 kg]: Preliminary round
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
10-01-
IWPIWP
2:25
JECMINEK Jakub
(Czech Republic)
 
44th Fight [-73 kg]: Preliminary round
IARTCEV Denis
(Russia)
00-112
IWPIWP
5:31
BOUCHARD Antoine
(Canada)
 
45th Fight [-73 kg]: Preliminary round
KANIVETS Dmytro
(Ukraine)
00311-
IWPIWP
2:25
EBINUMA Masashi
(Japan)
 
46th Fight [-73 kg]: Preliminary round
RAICU Alexandru
(Romania)
11100-
IWPIWP
3:00
WILLIAMS Daniel
(Great Britain)
 
47th Fight [-73 kg]: Preliminary round
UNGVARI Miklos
(Hungary)
11-00-
IWPIWP
3:09
MROWCZYNSKI Wiktor
(Poland)
 
48th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MARGELIDON Arthur
(Canada)
10-00-
IWPIWP
1:40
TATSUKAWA Arata
(Japan)
 
49th Fight [-73 kg]: Preliminary round
SHOKA Vadzim
(Belarus)
00-10-
IWPIWP
1:29
SZABO Frigyes
(Hungary)
 
50th Fight [-73 kg]: Preliminary round
GANBAATAR Odbayar
(Mongolia)
01-002
IWPIWP
4:00
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
 
51th Fight [-73 kg]: Preliminary round
BOUCHARD Antoine
(Canada)
00-10-
IWPIWP
1:48
EBINUMA Masashi
(Japan)
 
52th Fight [-73 kg]: Preliminary round
RAICU Alexandru
(Romania)
002101
IWPIWP
5:15
UNGVARI Miklos
(Hungary)
 
53th Fight [-73 kg]: Preliminary round
MARGELIDON Arthur
(Canada)
01200-
IWPIWP
4:00
SZABO Frigyes
(Hungary)
 
54th Fight [-73 kg]: Repechage
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
012001
IWPIWP
4:00
BOUCHARD Antoine
(Canada)
 
55th Fight [-73 kg]: Repechage
RAICU Alexandru
(Romania)
001012
IWPIWP
4:00
SZABO Frigyes
(Hungary)
 
56th Fight [-73 kg]: Semifinal
GANBAATAR Odbayar
(Mongolia)
001102
IWPIWP
3:49
EBINUMA Masashi
(Japan)
 
57th Fight [-73 kg]: Semifinal
UNGVARI Miklos
(Hungary)
01200-
IWPIWP
5:11
MARGELIDON Arthur
(Canada)
 
58th Fight [-73 kg]: Fight for 3rd place
ESPOSITO Giovanni
(Italy)
00-10-
IWPIWP
2:01
MARGELIDON Arthur
(Canada)
 
59th Fight [-73 kg]: Fight for 3rd place
SZABO Frigyes
(Hungary)
11-00-
IWPIWP
1:12
GANBAATAR Odbayar
(Mongolia)
 
60th Fight [-73 kg]: Final
EBINUMA Masashi
(Japan)
00-102
IWPIWP
3:17
UNGVARI Miklos
(Hungary)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-