18.01.2020 [08:57:37]Grand-Prix Budapest 2018 Feedback

 










Category -81 kg:
Fights

1st Fight [-81 kg]: Preliminary round
KRIVCHACH Sergii
(Ukraine)
00210-
IWPIWP
2:20
ABDELAAL Mohamed
(Egypt)
 
2nd Fight [-81 kg]: Preliminary round
KALONGA Cedrick
(Democratic Republic of Congo)
00110-
IWPIWP
1:54
GANDIA Adrian
(Puerto Rico)
 
3rd Fight [-81 kg]: Preliminary round
ZABOROSCIUC Nicon
(Moldova)
10-00-
IWPIWP
1:05
HARALDSSON Logi
(Iceland)
 
4th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KOUAMBA Terence
(Gabon)
002101
IWPIWP
1:55
AZIZOV Abas
(Russia)
 
5th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BUSCH Victor
(Sweden)
112002
IWPIWP
3:41
KURTAN Zsombor
(Hungary)
 
6th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BORCHASHVILLI Adam
(Austria)
10-00-
IWPIWP
1:11
ANDREW Joshter
(Guam)
 
7th Fight [-81 kg]: Preliminary round
SZWARNOWIECKI Damian
(Poland)
00210-
IWPIWP
2:39
GARDASEVIC Nebojsa
(Montenegro)
 
8th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BRAR Harshdeep Singh
(India)
00-10-
IWPIWP
0:14
WIECZERZAK Alexander
(Germany)
 
9th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MORALES Tomas
(Argentina)
00210-
IWPIWP
1:28
BRIAND Etienne
(Canada)
 
10th Fight [-81 kg]: Preliminary round
EGUTIDZE Anri
(Portugal)
001112
IWPIWP
2:51
PARLATI Christian
(Italy)
 
11th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MUSIL Jaromir
(Czech Republic)
00110-
IWPIWP
0:38
KOHARA Kenya
(Japan)
 
12th Fight [-81 kg]: Preliminary round
VISAN Vlad
(Romania)
00110-
IWPIWP
3:43
MACEDO Joao
(Brazil)
 
13th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MENDIOLA IZQUIETA Jose Maria
(Spain)
101001
IWPIWP
4:18
GOZ Roland
(Hungary)
 
14th Fight [-81 kg]: Preliminary round
PETR Ivan
(Czech Republic)
00-10-
IWPIWP
0:55
NAI Rigaqi
(China)
 
15th Fight [-81 kg]: Preliminary round
STEPIEN Damian
(Poland)
00310-
IWPIWP
2:53
MRVALJEVIC Srdjan
(Montenegro)
 
16th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KHARCHENKO Artem
(Ukraine)
10-001
IWPIWP
3:48
DENANYOH Sacha
(Togo)
 
17th Fight [-81 kg]: Preliminary round
UNGVARI Attila
(Hungary)
101002
IWPIWP
4:36
TONISTE Kristjan
(Estonia)
 
18th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MIHAJLOVIC Milan
(Serbia)
00210-
IWPIWP
2:47
URQUIZA SOLANA Alfonso
(Spain)
 
19th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MOUTII Achraf
(Morocco)
102003
IWPIWP
2:52
LAAKKONEN Aku
(Finland)
 
20th Fight [-81 kg]: Preliminary round
PACEK Robin
(Sweden)
10100-
IWPIWP
2:32
AGHAKHANI Harmik
(United States of America)
 
21th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MOHAMED Abdelrahman
(Egypt)
00-101
IWPIWP
2:42
GOTONOAGA Dorin
(Moldova)
 
22th Fight [-81 kg]: Preliminary round
DEL ORBE CORTORREAL Medickson
(Dominican Republic)
101003
IWPIWP
3:36
IURA Sveinbjorn
(Iceland)
 
23th Fight [-81 kg]: Preliminary round
COUGHLAN Eoin
(Australia)
01-111
IWPIWP
3:12
STANCEL Filip
(Slovakia)
 
24th Fight [-81 kg]: Preliminary round
REKHVIASHVILI Zebeda
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
0:44
SZOCS Elemer
(Romania)
 
25th Fight [-81 kg]: Preliminary round
IVANOV Ivaylo
(Bulgaria)
10-003
IWPIWP
2:24
KASWANGA Andrew
(Zambia)
 
26th Fight [-81 kg]: Preliminary round
GUILHEIRO Leandro
(Brazil)
102001
IWPIWP
2:46
IKLODI Mate
(Hungary)
 
27th Fight [-81 kg]: Preliminary round
APRAHAMIAN Alain
(Uruguay)
00-10-
IWPIWP
1:32
CHOUCHI Sami
(Belgium)
 
28th Fight [-81 kg]: Preliminary round
DE WIT Frank
(Netherlands)
10-002
IWPIWP
2:04
ABDELAAL Mohamed
(Egypt)
 
29th Fight [-81 kg]: Preliminary round
GANDIA Adrian
(Puerto Rico)
01200-
IWPIWP
4:00
ZABOROSCIUC Nicon
(Moldova)
 
30th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MUKI Sagi
(Israel)
101003
IWPIWP
1:59
AZIZOV Abas
(Russia)
 
31th Fight [-81 kg]: Preliminary round
BUSCH Victor
(Sweden)
011002
IWPIWP
4:00
BORCHASHVILLI Adam
(Austria)
 
32th Fight [-81 kg]: Preliminary round
CASSE Matthias
(Belgium)
012001
IWPIWP
4:00
GARDASEVIC Nebojsa
(Montenegro)
 
33th Fight [-81 kg]: Preliminary round
WIECZERZAK Alexander
(Germany)
01-002
IWPIWP
4:00
BRIAND Etienne
(Canada)
 
34th Fight [-81 kg]: Preliminary round
PARLATI Christian
(Italy)
00-11-
IWPIWP
2:19
KOHARA Kenya
(Japan)
 
35th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MACEDO Joao
(Brazil)
10-01-
IWPIWP
4:48
MENDIOLA IZQUIETA Jose Maria
(Spain)
 
36th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KHUBETSOV Alan
(Russia)
10100-
IWPIWP
2:54
NAI Rigaqi
(China)
 
37th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MRVALJEVIC Srdjan
(Montenegro)
101003
IWPIWP
4:30
KHARCHENKO Artem
(Ukraine)
 
38th Fight [-81 kg]: Preliminary round
UNGVARI Attila
(Hungary)
10-012
IWPIWP
5:13
URQUIZA SOLANA Alfonso
(Spain)
 
39th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MOUTII Achraf
(Morocco)
003101
IWPIWP
2:06
PACEK Robin
(Sweden)
 
40th Fight [-81 kg]: Preliminary round
RESSEL Dominic
(Germany)
10-002
IWPIWP
2:29
GOTONOAGA Dorin
(Moldova)
 
41th Fight [-81 kg]: Preliminary round
DEL ORBE CORTORREAL Medickson
(Dominican Republic)
01-10-
IWPIWP
1:29
STANCEL Filip
(Slovakia)
 
42th Fight [-81 kg]: Preliminary round
REKHVIASHVILI Zebeda
(Georgia)
011002
IWPIWP
4:00
IVANOV Ivaylo
(Bulgaria)
 
43th Fight [-81 kg]: Preliminary round
GUILHEIRO Leandro
(Brazil)
003101
IWPIWP
3:17
CHOUCHI Sami
(Belgium)
 
44th Fight [-81 kg]: Preliminary round
DE WIT Frank
(Netherlands)
10-001
IWPIWP
2:48
GANDIA Adrian
(Puerto Rico)
 
45th Fight [-81 kg]: Preliminary round
MUKI Sagi
(Israel)
10-00-
IWPIWP
0:19
BUSCH Victor
(Sweden)
 
46th Fight [-81 kg]: Preliminary round
CASSE Matthias
(Belgium)
00-10-
IWPIWP
3:41
WIECZERZAK Alexander
(Germany)
 
47th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KOHARA Kenya
(Japan)
01-001
IWPIWP
4:00
MACEDO Joao
(Brazil)
 
48th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KHUBETSOV Alan
(Russia)
011001
IWPIWP
4:00
MRVALJEVIC Srdjan
(Montenegro)
 
49th Fight [-81 kg]: Preliminary round
UNGVARI Attila
(Hungary)
002012
IWPIWP
4:00
PACEK Robin
(Sweden)
 
50th Fight [-81 kg]: Preliminary round
RESSEL Dominic
(Germany)
10-001
IWPIWP
2:24
STANCEL Filip
(Slovakia)
 
51th Fight [-81 kg]: Preliminary round
REKHVIASHVILI Zebeda
(Georgia)
01-101
IWPIWP
3:37
CHOUCHI Sami
(Belgium)
 
52th Fight [-81 kg]: Preliminary round
DE WIT Frank
(Netherlands)
10-013
IWPIWP
3:29
MUKI Sagi
(Israel)
 
53th Fight [-81 kg]: Preliminary round
WIECZERZAK Alexander
(Germany)
00-10-
IWPIWP
0:00
KOHARA Kenya
(Japan)
 
54th Fight [-81 kg]: Preliminary round
KHUBETSOV Alan
(Russia)
01-001
IWPIWP
5:40
PACEK Robin
(Sweden)
 
55th Fight [-81 kg]: Preliminary round
RESSEL Dominic
(Germany)
00110-
IWPIWP
4:00
CHOUCHI Sami
(Belgium)
 
56th Fight [-81 kg]: Repechage
MUKI Sagi
(Israel)
10-00-
IWPIWP
0:01
WIECZERZAK Alexander
(Germany)
 
57th Fight [-81 kg]: Repechage
PACEK Robin
(Sweden)
10200-
IWPIWP
3:48
RESSEL Dominic
(Germany)
 
58th Fight [-81 kg]: Semifinal
DE WIT Frank
(Netherlands)
002102
IWPIWP
7:49
KOHARA Kenya
(Japan)
 
59th Fight [-81 kg]: Semifinal
KHUBETSOV Alan
(Russia)
101003
IWPIWP
2:13
CHOUCHI Sami
(Belgium)
 
60th Fight [-81 kg]: Fight for 3rd place
MUKI Sagi
(Israel)
10200-
IWPIWP
3:48
CHOUCHI Sami
(Belgium)
 
61th Fight [-81 kg]: Fight for 3rd place
PACEK Robin
(Sweden)
102001
IWPIWP
2:56
DE WIT Frank
(Netherlands)
 
62th Fight [-81 kg]: Final
KOHARA Kenya
(Japan)
002102
IWPIWP
6:27
KHUBETSOV Alan
(Russia)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-