10.12.2019 [18:54:14]Grand-Prix Budapest 2018 Feedback

 










Category -90 kg:
Fights

1st Fight [-90 kg]: Preliminary round
MARTINHO Joao
(Portugal)
10-00-
IWPIWP
0:35
FINESSE Nantenaina
(Seychelles)
 
2nd Fight [-90 kg]: Preliminary round
LAAMANEN Aatu
(Finland)
01200-
IWPIWP
4:00
VER Gabor
(Hungary)
 
3rd Fight [-90 kg]: Preliminary round
KRIEBER GAGNON Louis
(Canada)
002012
IWPIWP
4:20
RANDL Milan
(Slovakia)
 
4th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
10-00-
IWPIWP
1:52
KOCH Matthew
(United States of America)
 
5th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUCZERA Piotr
(Poland)
002111
IWPIWP
2:45
KOBAYASHI Yusuke
(Japan)
 
6th Fight [-90 kg]: Preliminary round
WANG Xuewen
(China)
00-101
IWPIWP
1:49
KALJULAID Klen Kristofer
(Estonia)
 
7th Fight [-90 kg]: Preliminary round
AHIAVOR Victor
(Ghana)
003101
IWPIWP
2:25
DI GUIDA Domenico
(Italy)
 
8th Fight [-90 kg]: Preliminary round
PETR Jiri
(Czech Republic)
00310-
IWPIWP
3:00
ABD EL AKHER Hatem
(Egypt)
 
9th Fight [-90 kg]: Preliminary round
NHABALI Quedjau
(Ukraine)
011101
IWPIWP
5:09
TRIPPEL Eduard
(Germany)
 
10th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MARCHITAN Mihail
(United Arab Emirates)
00110-
IWPIWP
2:37
SMINK Jesper
(Netherlands)
 
11th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ENNAAS Mohamedissa
(Libya)
00-11-
IWPIWP
1:51
VERES Marton
(Hungary)
 
12th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KOCHMAN Li
(Israel)
10-00-
IWPIWP
1:03
CASSAR Harrison
(Australia)
 
13th Fight [-90 kg]: Preliminary round
CHAMBERLAIN Frazer
(Great Britain)
101013
IWPIWP
3:22
NACIMIENTO LORENZO Adrian
(Spain)
 
14th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KIBIKAI Paul
(Gabon)
00110-
IWPIWP
1:50
VAN T END Noel
(Netherlands)
 
15th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BORENOVIC Bosko
(Serbia)
00110-
IWPIWP
1:10
GONZALEZ Asley
(Cuba)
 
16th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHEPEL Vitalii
(Ukraine)
11-001
IWPIWP
1:42
TOTH Ferenc
(Hungary)
 
17th Fight [-90 kg]: Preliminary round
STEWART Max
(Great Britain)
012001
IWPIWP
4:00
ODENTHAL Marc
(Germany)
 
18th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KHAMKHOEV Izmayl
(Russia)
012002
IWPIWP
4:00
GROSSKLAUS Ciril
(Switzerland)
 
19th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MUKAI Shoichiro
(Japan)
11-003
IWPIWP
2:20
DOSSOU YOVO Celtus Williams Abiola
(Benin)
 
20th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TOMA Sergiu
(United Arab Emirates)
001101
IWPIWP
3:00
ZILKA Peter
(Slovakia)
 
21th Fight [-90 kg]: Preliminary round
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
10-00-
IWPIWP
0:24
MAKAJU Sriram
(Nepal)
 
22th Fight [-90 kg]: Preliminary round
HAZEM Ali
(Egypt)
012002
IWPIWP
4:33
TEMESI Sebastian
(Australia)
 
23th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BODIRLAU Cristian
(Romania)
102003
IWPIWP
3:00
BROWN Colton
(United States of America)
 
24th Fight [-90 kg]: Preliminary round
PAPUNASHVILI Giorgi
(Georgia)
10100-
IWPIWP
1:50
BULEKULOV Faruh
(Kyrgyzstan)
 
25th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KOZLOWSKI Rafal
(Poland)
10-00-
IWPIWP
2:03
BLONDAL Egill
(Iceland)
 
26th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
10-00-
IWPIWP
2:20
MARTINHO Joao
(Portugal)
 
27th Fight [-90 kg]: Preliminary round
LAAMANEN Aatu
(Finland)
00-011
IWPIWP
4:00
RANDL Milan
(Slovakia)
 
28th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
101003
IWPIWP
5:19
KOBAYASHI Yusuke
(Japan)
 
29th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KALJULAID Klen Kristofer
(Estonia)
101003
IWPIWP
4:50
DI GUIDA Domenico
(Italy)
 
30th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MARGIANI Ushangi
(Georgia)
01-001
IWPIWP
4:11
ABD EL AKHER Hatem
(Egypt)
 
31th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TRIPPEL Eduard
(Germany)
00310-
IWPIWP
3:31
SMINK Jesper
(Netherlands)
 
32th Fight [-90 kg]: Preliminary round
VARAPAYEU Yahor
(Belarus)
011001
IWPIWP
4:00
VERES Marton
(Hungary)
 
33th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KOCHMAN Li
(Israel)
101003
IWPIWP
2:51
CHAMBERLAIN Frazer
(Great Britain)
 
34th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
102003
IWPIWP
2:49
VAN T END Noel
(Netherlands)
 
35th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GONZALEZ Asley
(Cuba)
11-001
IWPIWP
3:05
SHEPEL Vitalii
(Ukraine)
 
36th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BURT Zachary
(Canada)
00101-
IWPIWP
4:58
STEWART Max
(Great Britain)
 
37th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KHAMKHOEV Izmayl
(Russia)
00-10-
IWPIWP
0:00
MUKAI Shoichiro
(Japan)
 
38th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TOTH Krisztian
(Hungary)
10-002
IWPIWP
2:58
ZILKA Peter
(Slovakia)
 
39th Fight [-90 kg]: Preliminary round
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
00-10-
IWPIWP
0:59
HAZEM Ali
(Egypt)
 
40th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KLAMMERT David
(Czech Republic)
101002
IWPIWP
3:12
BODIRLAU Cristian
(Romania)
 
41th Fight [-90 kg]: Preliminary round
PAPUNASHVILI Giorgi
(Georgia)
102003
IWPIWP
5:08
KOZLOWSKI Rafal
(Poland)
 
42th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
11100-
IWPIWP
2:23
RANDL Milan
(Slovakia)
 
43th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
01-002
IWPIWP
4:00
KALJULAID Klen Kristofer
(Estonia)
 
44th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MARGIANI Ushangi
(Georgia)
011001
IWPIWP
4:00
SMINK Jesper
(Netherlands)
 
45th Fight [-90 kg]: Preliminary round
VARAPAYEU Yahor
(Belarus)
10-001
IWPIWP
2:40
KOCHMAN Li
(Israel)
 
46th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
10-003
IWPIWP
5:01
GONZALEZ Asley
(Cuba)
 
47th Fight [-90 kg]: Preliminary round
STEWART Max
(Great Britain)
00201-
IWPIWP
4:00
MUKAI Shoichiro
(Japan)
 
48th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TOTH Krisztian
(Hungary)
101003
IWPIWP
4:00
HAZEM Ali
(Egypt)
 
49th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KLAMMERT David
(Czech Republic)
10100-
IWPIWP
1:07
PAPUNASHVILI Giorgi
(Georgia)
 
50th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
111002
IWPIWP
3:57
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
 
51th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MARGIANI Ushangi
(Georgia)
10100-
IWPIWP
2:52
VARAPAYEU Yahor
(Belarus)
 
52th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
102003
IWPIWP
5:32
MUKAI Shoichiro
(Japan)
 
53th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TOTH Krisztian
(Hungary)
011002
IWPIWP
4:28
KLAMMERT David
(Czech Republic)
 
54th Fight [-90 kg]: Repechage
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
01100-
IWPIWP
4:00
VARAPAYEU Yahor
(Belarus)
 
55th Fight [-90 kg]: Repechage
MUKAI Shoichiro
(Japan)
00-10-
IWPIWP
0:29
KLAMMERT David
(Czech Republic)
 
56th Fight [-90 kg]: Semifinal
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
00-10-
IWPIWP
1:21
MARGIANI Ushangi
(Georgia)
 
57th Fight [-90 kg]: Semifinal
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
002012
IWPIWP
4:00
TOTH Krisztian
(Hungary)
 
58th Fight [-90 kg]: Fight for 3rd place
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
00-00-
IWPIWP
4:00
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
 
59th Fight [-90 kg]: Fight for 3rd place
KLAMMERT David
(Czech Republic)
01-11-
IWPIWP
3:29
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
 
60th Fight [-90 kg]: Final
MARGIANI Ushangi
(Georgia)
002012
IWPIWP
4:00
TOTH Krisztian
(Hungary)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-