26.02.2020 [19:35:11]Grand-Prix Budapest 2018 Feedback

 










Category +100 kg:
Fights

1st Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Yakiv
(Ukraine)
001102
IWPIWP
3:53
MARINIC Enej
(Slovenia)
 
2nd Fight [+100 kg]: Preliminary round
CULUM Zarko
(Serbia)
11200-
IWPIWP
2:32
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
 
3rd Fight [+100 kg]: Preliminary round
PARK Liam
(Australia)
00-111
IWPIWP
2:19
CAMPOS Hector
(Argentina)
 
4th Fight [+100 kg]: Preliminary round
VAKHAVIAK Aliaksandr
(Belarus)
002011
IWPIWP
4:00
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
 
5th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SHAKHBAZOV Ruslan
(Russia)
11-001
IWPIWP
1:51
SOLIS Francisco
(Chile)
 
6th Fight [+100 kg]: Preliminary round
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
112003
IWPIWP
3:13
PINEDA Pedro
(Venezuela)
 
7th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BREITBARTH Andre
(Germany)
001102
IWPIWP
4:40
NATEA Daniel
(Romania)
 
8th Fight [+100 kg]: Preliminary round
WACZULIK Richard
(Hungary)
00110-
IWPIWP
1:57
SADIKOVIC Harun
(Bosnia-Herzegovina)
 
9th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BASHAEV Tamerlan
(Russia)
01-00-
IWPIWP
4:00
HEINLE Sven
(Germany)
 
10th Fight [+100 kg]: Preliminary round
GRANDA Andy
(Cuba)
011002
IWPIWP
4:00
SHEN Zhuhong
(China)
 
11th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
012001
IWPIWP
4:59
DRAGIC Vito
(Slovenia)
 
12th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KOLESNYK Andrii
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
1:29
CROITORU Mircea
(Romania)
 
13th Fight [+100 kg]: Preliminary round
FIGUEROA Freddy
(Ecuador)
002101
IWPIWP
4:33
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
14th Fight [+100 kg]: Preliminary round
WAHID Ahmed
(Egypt)
101001
IWPIWP
2:44
GRABOWSKI Kamil
(Poland)
 
15th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEGYI Stephan
(Austria)
10-001
IWPIWP
1:36
MARINIC Enej
(Slovenia)
 
16th Fight [+100 kg]: Preliminary round
CULUM Zarko
(Serbia)
102003
IWPIWP
2:01
CAMPOS Hector
(Argentina)
 
17th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SPIJKERS Jur
(Netherlands)
001102
IWPIWP
1:36
SHAKHBAZOV Ruslan
(Russia)
 
18th Fight [+100 kg]: Preliminary round
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
102003
IWPIWP
2:19
NATEA Daniel
(Romania)
 
19th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KAGEURA Kokoro
(Japan)
10-003
IWPIWP
3:14
SADIKOVIC Harun
(Bosnia-Herzegovina)
 
20th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BASHAEV Tamerlan
(Russia)
101002
IWPIWP
3:44
GRANDA Andy
(Cuba)
 
21th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
101003
IWPIWP
4:00
KOLESNYK Andrii
(Ukraine)
 
22th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
102001
IWPIWP
3:38
WAHID Ahmed
(Egypt)
 
23th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEGYI Stephan
(Austria)
10-002
IWPIWP
3:25
CULUM Zarko
(Serbia)
 
24th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SHAKHBAZOV Ruslan
(Russia)
10-002
IWPIWP
2:27
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
 
25th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KAGEURA Kokoro
(Japan)
011001
IWPIWP
5:04
BASHAEV Tamerlan
(Russia)
 
26th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
111003
IWPIWP
3:14
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
27th Fight [+100 kg]: Repechage
CULUM Zarko
(Serbia)
111002
IWPIWP
2:25
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
 
28th Fight [+100 kg]: Repechage
BASHAEV Tamerlan
(Russia)
001012
IWPIWP
4:00
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
29th Fight [+100 kg]: Semifinal
HEGYI Stephan
(Austria)
012002
IWPIWP
4:00
SHAKHBAZOV Ruslan
(Russia)
 
30th Fight [+100 kg]: Semifinal
KAGEURA Kokoro
(Japan)
012001
IWPIWP
4:00
MEYER Roy
(Netherlands)
 
31th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
CULUM Zarko
(Serbia)
002111
IWPIWP
3:03
MEYER Roy
(Netherlands)
 
32th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
112011
IWPIWP
4:24
SHAKHBAZOV Ruslan
(Russia)
 
33th Fight [+100 kg]: Final
HEGYI Stephan
(Austria)
002011
IWPIWP
6:46
KAGEURA Kokoro
(Japan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-