23.10.2020 [11:56:44]Budapest Grand-Prix 2019 Feedback

 










Category -100 kg:
Fights

1st Fight [-100 kg]: Preliminary round
FIZEL Marius
(Slovakia)
00-11-
IWPIWP
1:40
KHANKAN Adnan
(International Judo Federation)
 
2nd Fight [-100 kg]: Preliminary round
FARA Aaron
(Austria)
003111
IWPIWP
3:33
BERIASHVILI Giorgi
(Georgia)
 
3rd Fight [-100 kg]: Preliminary round
ALLI Jaakko
(Finland)
00-10-
IWPIWP
2:00
MALLIAROPOULOS Georgios
(Greece)
 
4th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ERIHEMUBATU
(China)
002102
IWPIWP
4:49
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
 
5th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KOBENA Koffi Kreme
(Ivory Coast)
002101
IWPIWP
4:26
LOPORCHIO Giuliano
(Italy)
 
6th Fight [-100 kg]: Preliminary round
VEG Zsombor
(Hungary)
10-00-
IWPIWP
1:00
HUTSOL Danylo
(Ukraine)
 
7th Fight [-100 kg]: Preliminary round
VASIAN Ionut
(Romania)
10-01-
IWPIWP
3:51
SCHOENEFELDT Domenik
(Germany)
 
8th Fight [-100 kg]: Preliminary round
ALSAID Hani
(International Judo Federation)
00111-
IWPIWP
1:16
ARROYO OSORIO Jose Luis
(Peru)
 
9th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KHURRAMOV Mukhammadkarim
(Uzbekistan)
10-001
IWPIWP
1:32
HAJAS Matej
(Slovakia)
 
10th Fight [-100 kg]: Preliminary round
LI Huilin
(China)
001101
IWPIWP
3:29
SNIPPE Jelle
(Netherlands)
 
11th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CHO Guham
(Korea, South)
101003
IWPIWP
2:17
ARVAI Peter
(Hungary)
 
12th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KHANKAN Adnan
(International Judo Federation)
00-10-
IWPIWP
2:34
ESQUIVEL Alexis
(Mexico)
 
13th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MINASKIN Grigori
(Estonia)
111001
IWPIWP
2:30
BERIASHVILI Giorgi
(Georgia)
 
14th Fight [-100 kg]: Preliminary round
KUNSZABO Luca
(Romania)
002102
IWPIWP
3:29
SINGH Avtar
(India)
 
15th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DENISOV Kirill
(Russia)
10-002
IWPIWP
2:47
MALLIAROPOULOS Georgios
(Greece)
 
16th Fight [-100 kg]: Preliminary round
JURAEV Sherali
(Uzbekistan)
003101
IWPIWP
4:47
SAVYTSKIY Anton
(Ukraine)
 
17th Fight [-100 kg]: Preliminary round
BORODAVKO Jevgenijs
(Latvia)
013111
IWPIWP
4:41
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
 
18th Fight [-100 kg]: Preliminary round
LOPORCHIO Giuliano
(Italy)
10-00-
IWPIWP
1:03
OHAT Zalan
(Hungary)
 
19th Fight [-100 kg]: Preliminary round
WOLF Aaron
(Japan)
11100-
IWPIWP
2:12
VEG Zsombor
(Hungary)
 
20th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MEDINA Lewis
(Dominican Republic)
00-10-
IWPIWP
0:00
ISHIMOV Oleg
(Russia)
 
21th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DVARBY Joakim
(Sweden)
101002
IWPIWP
2:32
VASIAN Ionut
(Romania)
 
22th Fight [-100 kg]: Preliminary round
SERIKBAYEV Aibek
(Kazakhstan)
003102
IWPIWP
6:01
CARDONA Liester
(Cuba)
 
23th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FONSECA Jorge
(Portugal)
111003
IWPIWP
2:40
ARROYO OSORIO Jose Luis
(Peru)
 
24th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DOSEN Bojan
(Serbia)
10-001
IWPIWP
1:07
PANTIC Danilo
(Montenegro)
 
25th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CIRJENICS Miklos
(Hungary)
101002
IWPIWP
3:16
KHURRAMOV Mukhammadkarim
(Uzbekistan)
 
26th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CHO Guham
(Korea, South)
10-001
IWPIWP
1:00
ESQUIVEL Alexis
(Mexico)
 
27th Fight [-100 kg]: Preliminary round
MINASKIN Grigori
(Estonia)
10-00-
IWPIWP
0:09
SINGH Avtar
(India)
 
28th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DENISOV Kirill
(Russia)
10-002
IWPIWP
2:50
SAVYTSKIY Anton
(Ukraine)
 
29th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
10-001
IWPIWP
1:20
LOPORCHIO Giuliano
(Italy)
 
30th Fight [-100 kg]: Preliminary round
WOLF Aaron
(Japan)
10100-
IWPIWP
1:24
ISHIMOV Oleg
(Russia)
 
31th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DVARBY Joakim
(Sweden)
10-00-
IWPIWP
1:21
CARDONA Liester
(Cuba)
 
32th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FONSECA Jorge
(Portugal)
011002
IWPIWP
4:54
DOSEN Bojan
(Serbia)
 
33th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CIRJENICS Miklos
(Hungary)
011001
IWPIWP
4:00
SNIPPE Jelle
(Netherlands)
 
34th Fight [-100 kg]: Preliminary round
CHO Guham
(Korea, South)
00-10-
IWPIWP
1:33
MINASKIN Grigori
(Estonia)
 
35th Fight [-100 kg]: Preliminary round
DENISOV Kirill
(Russia)
00-10-
IWPIWP
2:06
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
 
36th Fight [-100 kg]: Preliminary round
WOLF Aaron
(Japan)
10-002
IWPIWP
3:45
DVARBY Joakim
(Sweden)
 
37th Fight [-100 kg]: Preliminary round
FONSECA Jorge
(Portugal)
101001
IWPIWP
3:10
CIRJENICS Miklos
(Hungary)
 
38th Fight [-100 kg]: Repechage
CHO Guham
(Korea, South)
102001
IWPIWP
3:17
DENISOV Kirill
(Russia)
 
39th Fight [-100 kg]: Repechage
DVARBY Joakim
(Sweden)
101011
IWPIWP
3:36
CIRJENICS Miklos
(Hungary)
 
40th Fight [-100 kg]: Semifinal
MINASKIN Grigori
(Estonia)
102011
IWPIWP
5:34
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
 
41th Fight [-100 kg]: Semifinal
WOLF Aaron
(Japan)
111002
IWPIWP
5:11
FONSECA Jorge
(Portugal)
 
42th Fight [-100 kg]: Fight for 3rd place
CHO Guham
(Korea, South)
10-003
IWPIWP
6:14
FONSECA Jorge
(Portugal)
 
43th Fight [-100 kg]: Fight for 3rd place
DVARBY Joakim
(Sweden)
001101
IWPIWP
2:26
CATHARINA Simeon
(Netherlands)
 
44th Fight [-100 kg]: Final
MINASKIN Grigori
(Estonia)
00211-
IWPIWP
3:28
WOLF Aaron
(Japan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-