17.02.2020 [10:15:50]Budapest Grand-Prix 2019 Feedback

 










Category -90 kg:
Fights

1st Fight [-90 kg]: Preliminary round
LE BEAU Eyale
(Democratic Republic of Congo)
003101
IWPIWP
4:08
BALANTA Francisco
(Colombia)
 
2nd Fight [-90 kg]: Preliminary round
TCHRIKISHVILI Avtandili
(Georgia)
111002
IWPIWP
4:00
KUCZERA Piotr
(Poland)
 
3rd Fight [-90 kg]: Preliminary round
GROSSKLAUS Ciril
(Switzerland)
101002
IWPIWP
1:48
OCHOA Victor
(Mexico)
 
4th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SMINK Jesper
(Netherlands)
001012
IWPIWP
5:01
MUNGAI Nicholas
(Italy)
 
5th Fight [-90 kg]: Preliminary round
RANDL Milan
(Slovakia)
10-00-
IWPIWP
1:09
DOSSOU YOVO Celtus Williams Abiola
(Benin)
 
6th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GOZ Roland
(Hungary)
00-101
IWPIWP
3:46
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
 
7th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ELNAHAS Mohab
(Canada)
10-001
IWPIWP
2:20
WANG Xuewen
(China)
 
8th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BENAMADI Abderrahmane
(Algeria)
10-002
IWPIWP
4:04
SAFGULIYEV Tural
(Azerbaijan)
 
9th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ROSLYAKOV Alexander
(Russia)
013101
IWPIWP
2:58
PACHER Johannes
(Austria)
 
10th Fight [-90 kg]: Preliminary round
NHABALI Quedjau
(Ukraine)
111002
IWPIWP
3:49
BOBONOV Davlat
(Uzbekistan)
 
11th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BOZBAYEV Islam
(Kazakhstan)
101002
IWPIWP
4:39
STEWART Max
(Great Britain)
 
12th Fight [-90 kg]: Preliminary round
ASSIS Matheus
(Brazil)
00-012
IWPIWP
4:00
TOTH Apor
(Hungary)
 
13th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SCHMIDT Tim
(Germany)
10201-
IWPIWP
2:53
KUUSIK Mattias
(Estonia)
 
14th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GOLAN Itay
(Israel)
10-011
IWPIWP
1:20
JAYNE John
(United States of America)
 
15th Fight [-90 kg]: Preliminary round
NIKOLAOU Kyriakos
(Cyprus)
00-101
IWPIWP
1:09
XIE Yadong
(China)
 
16th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MUKAI Shoichiro
(Japan)
10-00-
IWPIWP
1:19
SAUCEDO Geronimo
(Mexico)
 
17th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GALARRETA VILLAR Yuta
(Peru)
01-00-
IWPIWP
4:00
BURT Zachary
(Canada)
 
18th Fight [-90 kg]: Preliminary round
USTOPIRIYON Komronshokh
(Tajikistan)
102002
IWPIWP
5:10
BUBANJA Marko
(Austria)
 
19th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BORENOVIC Bosko
(Serbia)
01-00-
IWPIWP
4:00
BLAHUSIAK Miroslav
(Slovakia)
 
20th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BROWN Colton
(United States of America)
10200-
IWPIWP
2:20
SZCZEPANIAK Tomasz
(Poland)
 
21th Fight [-90 kg]: Preliminary round
VAN EMPELEN Bas
(Netherlands)
003101
IWPIWP
5:50
PETGRAVE Jamal
(Great Britain)
 
22th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KORDELY Peter
(Hungary)
10-011
IWPIWP
2:48
KHAMKHOEV Izmayl
(Russia)
 
23th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TUMAEV Aliumar
(Azerbaijan)
10-00-
IWPIWP
1:50
NYMAN Marcus
(Sweden)
 
24th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GVINIASHVILI Beka
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
2:15
IMAMOV Yakhyo
(Uzbekistan)
 
25th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MUZAPPAROV Yersultan
(Kazakhstan)
00-102
IWPIWP
3:28
MARCONCINI Matteo
(Italy)
 
26th Fight [-90 kg]: Preliminary round
CASSAR Harrison
(Australia)
10101-
IWPIWP
2:01
PENA Anthony
(Venezuela)
 
27th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SYNYAVSKY Vadym
(Ukraine)
10-00-
IWPIWP
0:50
KALJULAID Klen Kristofer
(Estonia)
 
28th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
10-002
IWPIWP
1:39
BALANTA Francisco
(Colombia)
 
29th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TCHRIKISHVILI Avtandili
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
1:31
GROSSKLAUS Ciril
(Switzerland)
 
30th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MUNGAI Nicholas
(Italy)
002102
IWPIWP
4:16
RANDL Milan
(Slovakia)
 
31th Fight [-90 kg]: Preliminary round
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
10-00-
IWPIWP
1:19
ELNAHAS Mohab
(Canada)
 
32th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
01200-
IWPIWP
4:00
BENAMADI Abderrahmane
(Algeria)
 
33th Fight [-90 kg]: Preliminary round
PACHER Johannes
(Austria)
10-00-
IWPIWP
0:15
NHABALI Quedjau
(Ukraine)
 
34th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BOZBAYEV Islam
(Kazakhstan)
10-00-
IWPIWP
2:16
TOTH Apor
(Hungary)
 
35th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SCHMIDT Tim
(Germany)
002011
IWPIWP
4:28
GOLAN Itay
(Israel)
 
36th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TOTH Krisztian
(Hungary)
11-00-
IWPIWP
2:23
XIE Yadong
(China)
 
37th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MUKAI Shoichiro
(Japan)
10-002
IWPIWP
4:21
GALARRETA VILLAR Yuta
(Peru)
 
38th Fight [-90 kg]: Preliminary round
USTOPIRIYON Komronshokh
(Tajikistan)
10-00-
IWPIWP
1:08
BORENOVIC Bosko
(Serbia)
 
39th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BROWN Colton
(United States of America)
00-10-
IWPIWP
0:37
BULEKULOV Faruch
(Kyrgyzstan)
 
40th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
10100-
IWPIWP
3:23
PETGRAVE Jamal
(Great Britain)
 
41th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KORDELY Peter
(Hungary)
00-01-
IWPIWP
4:00
TUMAEV Aliumar
(Azerbaijan)
 
42th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GVINIASHVILI Beka
(Georgia)
101001
IWPIWP
4:00
MARCONCINI Matteo
(Italy)
 
43th Fight [-90 kg]: Preliminary round
CASSAR Harrison
(Australia)
001102
IWPIWP
2:31
SYNYAVSKY Vadym
(Ukraine)
 
44th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
101001
IWPIWP
4:00
TCHRIKISHVILI Avtandili
(Georgia)
 
45th Fight [-90 kg]: Preliminary round
RANDL Milan
(Slovakia)
001101
IWPIWP
2:23
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
 
46th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
10-00-
IWPIWP
1:10
PACHER Johannes
(Austria)
 
47th Fight [-90 kg]: Preliminary round
BOZBAYEV Islam
(Kazakhstan)
10-00-
IWPIWP
1:12
GOLAN Itay
(Israel)
 
48th Fight [-90 kg]: Preliminary round
TOTH Krisztian
(Hungary)
001101
IWPIWP
4:36
MUKAI Shoichiro
(Japan)
 
49th Fight [-90 kg]: Preliminary round
USTOPIRIYON Komronshokh
(Tajikistan)
10100-
IWPIWP
2:51
BULEKULOV Faruch
(Kyrgyzstan)
 
50th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
10-002
IWPIWP
2:46
TUMAEV Aliumar
(Azerbaijan)
 
51th Fight [-90 kg]: Preliminary round
GVINIASHVILI Beka
(Georgia)
01-001
IWPIWP
4:00
SYNYAVSKY Vadym
(Ukraine)
 
52th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
102002
IWPIWP
3:42
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
 
53th Fight [-90 kg]: Preliminary round
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
00-102
IWPIWP
3:37
BOZBAYEV Islam
(Kazakhstan)
 
54th Fight [-90 kg]: Preliminary round
MUKAI Shoichiro
(Japan)
10-00-
IWPIWP
1:04
USTOPIRIYON Komronshokh
(Tajikistan)
 
55th Fight [-90 kg]: Preliminary round
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
10-00-
IWPIWP
2:38
GVINIASHVILI Beka
(Georgia)
 
56th Fight [-90 kg]: Repechage
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
012001
IWPIWP
4:00
KUKOLJ Aleksandar
(Serbia)
 
57th Fight [-90 kg]: Repechage
USTOPIRIYON Komronshokh
(Tajikistan)
00-101
IWPIWP
2:03
GVINIASHVILI Beka
(Georgia)
 
58th Fight [-90 kg]: Semifinal
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
102001
IWPIWP
2:17
BOZBAYEV Islam
(Kazakhstan)
 
59th Fight [-90 kg]: Semifinal
MUKAI Shoichiro
(Japan)
011002
IWPIWP
6:20
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
 
60th Fight [-90 kg]: Fight for 3rd place
FLORENTINO Robert
(Dominican Republic)
003101
IWPIWP
4:54
SILVA MORALES Ivan Felipe
(Cuba)
 
61th Fight [-90 kg]: Fight for 3rd place
GVINIASHVILI Beka
(Georgia)
11-003
IWPIWP
3:14
BOZBAYEV Islam
(Kazakhstan)
 
62th Fight [-90 kg]: Final
SHERAZADISHVILI Nikoloz
(Spain)
10-001
IWPIWP
5:09
MUKAI Shoichiro
(Japan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-