08.04.2020 [23:21:42]Budapest Grand-Prix 2019 Feedback

 










Category -52 kg:
Contest Sheet



-52 kg: Pool A
       
KELMENDI, Majlinda (KOS)
      
  
KELMENDI, Majlinda (KOS)
    
 
      
    
KELMENDI, Majlinda (KOS)
  
OLVERA, Luz (MEX)
      
  
OLVERA, Luz (MEX)
    
SZABO, Katinka (HUN)
      
      
KELMENDI, Majlinda (KOS)
PIENKOWSKA, Karolina (POL)
     Winner Pool A
  
PIENKOWSKA, Karolina (POL)
    
ACOSTA BATTE, Nahomys (CUB)
      
    
LEVYTSKA-SHUKVANI, Tetiana (GEO)
  
KUZNETSOVA, Alesya (RUS)
      
  
LEVYTSKA-SHUKVANI, Tetiana (GEO)
    
LEVYTSKA-SHUKVANI, Tetiana (GEO)
      


-52 kg: Pool B
       
PUPP, Reka (HUN)
      
  
PUPP, Reka (HUN)
    
LOPEZ SHERIFF, Estrella (ESP)
      
    
MAEDA, Chishima (JPN)
  
KELDIYOROVA, Diyora (UZB)
      
  
MAEDA, Chishima (JPN)
    
MAEDA, Chishima (JPN)
      
      
MAEDA, Chishima (JPN)
CHITU, Andreea (ROU)
     Winner Pool B
  
CHITU, Andreea (ROU)
    
WARASIHA, Kachakorn (THA)
      
    
CHITU, Andreea (ROU)
  
KAZYULINA, Anna (KAZ)
      
  
KAZYULINA, Anna (KAZ)
    
ROUVIERE, Nathalie (GER)
      


-52 kg: Pool C
       
PEREZ BOX, Ana (ESP)
      
  
PEREZ BOX, Ana (ESP)
    
KAKKO, Katri (FIN)
      
    
PEREZ BOX, Ana (ESP)
  
TARONCHER, Olivia (AUT)
      
  
CESAR, Taciana (GBS)
    
CESAR, Taciana (GBS)
      
      
VALENTIM, Eleudis (BRA)
VALENTIM, Eleudis (BRA)
     Winner Pool C
  
VALENTIM, Eleudis (BRA)
    
POLIKARPOVA, Anastasia (RUS)
      
    
VALENTIM, Eleudis (BRA)
  
TSUI, Shuk Ki (HKG)
      
  
RUBINSTEIN, Madelene (NOR)
    
RUBINSTEIN, Madelene (NOR)
      


-52 kg: Pool D
       
PIMENTA, Larissa (BRA)
      
  
PIMENTA, Larissa (BRA)
    
KNETIG, Emoke (HUN)
      
    
PIMENTA, Larissa (BRA)
  
EASTON, Tinka (AUS)
      
  
MAMMADALIYEVA, Gultaj (AZE)
    
MAMMADALIYEVA, Gultaj (AZE)
      
      
KOCHER, Fabienne (SUI)
LKHAGVASUREN, Sosorbaram (MGL)
     Winner Pool D
  
LKHAGVASUREN, Sosorbaram (MGL)
    
GAMARRA CARBAJAL, Brillith (PER)
      
    
KOCHER, Fabienne (SUI)
  
WURFEL, Annika (GER)
      
  
KOCHER, Fabienne (SUI)
    
KOCHER, Fabienne (SUI)
      


-52 kg: Repechage
       
       
LEVYTSKA-SHUKVANI, Tetiana (GEO)
      
  
CHITU, Andreea (ROU)
    
CHITU, Andreea (ROU)
      
    
CHITU, Andreea (ROU)
  
       
  
VALENTIM, Eleudis (BRA)
    
       
       
       
PEREZ BOX, Ana (ESP)
      
  
PEREZ BOX, Ana (ESP)
    
PIMENTA, Larissa (BRA)
      
    
PEREZ BOX, Ana (ESP)
  
       
  
KELMENDI, Majlinda (KOS)
    
       


-52 kg: Semifinal / Final
       
KELMENDI, Majlinda (KOS)
      
Winner Pool A 
MAEDA, Chishima (JPN)
    
MAEDA, Chishima (JPN)
      
Winner Pool B   
MAEDA, Chishima (JPN)
  
VALENTIM, Eleudis (BRA)
      
Winner Pool C 
KOCHER, Fabienne (SUI)
    
KOCHER, Fabienne (SUI)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-