21.10.2020 [13:29:54]IJF Grand Slam Tyumen 2014 Feedback

 










Category -60 kg:
Contest Sheet



-60 kg: Pool A
       
KITADAI, Felipe (BRA)
      
  
KITADAI, Felipe (BRA)
    
 
      
    
KITADAI, Felipe (BRA)
  
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
      
  
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
    
KYRGYZBAYEV, Gumar (KAZ)
      
      
KITADAI, Felipe (BRA)
PETRIKOV, Pavel (CZE)
     Winner Pool A
  
PETRIKOV, Pavel (CZE)
    
 
      
    
PETRIKOV, Pavel (CZE)
  
 
      
  
SHIRINLI, Vugar (AZE)
    
SHIRINLI, Vugar (AZE)
      


-60 kg: Pool B
       
PAISCHER, Ludwig (AUT)
      
  
PAISCHER, Ludwig (AUT)
    
 
      
    
OSHIMA, Yuma (JPN)
  
OSHIMA, Yuma (JPN)
      
  
OSHIMA, Yuma (JPN)
    
ALBASHI, Abdulaziz (KSA)
      
      
KARAKIZIDI, Savva (RUS)
ARSHANSKI, Artiom (ISR)
     Winner Pool B
  
ARSHANSKI, Artiom (ISR)
    
 
      
    
KARAKIZIDI, Savva (RUS)
  
KARAKIZIDI, Savva (RUS)
      
  
KARAKIZIDI, Savva (RUS)
    
 
      


-60 kg: Pool C
       
LUTFILLAEV, Sharafuddin (UZB)
      
  
LUTFILLAEV, Sharafuddin (UZB)
    
 
      
    
LUTFILLAEV, Sharafuddin (UZB)
  
KIELBASINSKI, Lukasz (POL)
      
  
KULIKOV, Dmitriy (RUS)
    
KULIKOV, Dmitriy (RUS)
      
      
KIDO, Shinji (JPN)
KIDO, Shinji (JPN)
     Winner Pool C
  
KIDO, Shinji (JPN)
    
 
      
    
KIDO, Shinji (JPN)
  
 
      
  
MAJRASHI, Eisa (KSA)
    
MAJRASHI, Eisa (KSA)
      


-60 kg: Pool D
       
MUSHKIYEV, Ilgar (AZE)
      
  
MUSHKIYEV, Ilgar (AZE)
    
 
      
    
MUSHKIYEV, Ilgar (AZE)
  
KYRGYZBAYEV, Gusman (KAZ)
      
  
KYRGYZBAYEV, Gusman (KAZ)
    
 
      
      
MSHVIDOBADZE, Robert (RUS)
MSHVIDOBADZE, Robert (RUS)
     Winner Pool D
  
MSHVIDOBADZE, Robert (RUS)
    
 
      
    
MSHVIDOBADZE, Robert (RUS)
  
BAGIROV, Arif (BLR)
      
  
BAGIROV, Arif (BLR)
    
IVANYAN, Grigor (ARM)
      


-60 kg: Repechage
       
       
PETRIKOV, Pavel (CZE)
      
  
OSHIMA, Yuma (JPN)
    
OSHIMA, Yuma (JPN)
      
    
OSHIMA, Yuma (JPN)
  
       
  
MSHVIDOBADZE, Robert (RUS)
    
       
       
       
LUTFILLAEV, Sharafuddin (UZB)
      
  
MUSHKIYEV, Ilgar (AZE)
    
MUSHKIYEV, Ilgar (AZE)
      
    
MUSHKIYEV, Ilgar (AZE)
  
       
  
KARAKIZIDI, Savva (RUS)
    
       


-60 kg: Semifinal / Final
       
KITADAI, Felipe (BRA)
      
Winner Pool A 
KITADAI, Felipe (BRA)
    
KARAKIZIDI, Savva (RUS)
      
Winner Pool B   
KIDO, Shinji (JPN)
  
KIDO, Shinji (JPN)
      
Winner Pool C 
KIDO, Shinji (JPN)
    
MSHVIDOBADZE, Robert (RUS)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-