30.05.2020 [15:09:34]Judo Grand-Slam Baku 2016 Feedback

 










Category +100 kg:
Fights

1st Fight [+100 kg]: Preliminary round
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
00010003
IWYPIWYP
5:00
HEINLE Sven
(Germany)
 
2nd Fight [+100 kg]: Preliminary round
MOURA David
(Brazil)
101-000H
IWYPIWYP
2:09
HUSEYNOV Nadir
(Azerbaijan)
 
3rd Fight [+100 kg]: Preliminary round
TAYEB Mohammed Amine
(Algeria)
1003000-
IWYPIWYP
2:40
EL SHEHABY Islam
(Egypt)
 
4th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
10220004
IWYPIWYP
4:57
MALKI El Mehdi
(Morocco)
 
5th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HARMEGNIES Benjamin
(Belgium)
00021001
IWYPIWYP
2:06
KOKAURI Ushangi
(Azerbaijan)
 
6th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SILVA Rafael
(Brazil)
100-0004
IWYPIWYP
4:20
BERARD Nicolas
(Australia)
 
7th Fight [+100 kg]: Preliminary round
PASKEVICIUS Marius
(Lithuania)
1001000-
IWYPIWYP
2:30
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
8th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SHYNKEYEV Yerzhan
(Kazakhstan)
100-0004
IWYPIWYP
3:00
MISRI Husein
(International Judo Federation)
 
9th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SASSON Or
(Israel)
000-1001
IWYPIWYP
2:15
BATTULGA Temuulen
(Mongolia)
 
10th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HORAK Michal
(Czech Republic)
000-1102
IWYPIWYP
3:05
ABDURAKHMONOV Mukhamadmurod
(Tajikistan)
 
11th Fight [+100 kg]: Preliminary round
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
00011002
IWYPIWYP
4:02
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
 
12th Fight [+100 kg]: Preliminary round
VOLKOV Andrey
(Russia)
100-0001
IWYPIWYP
3:14
JAFAROV Aykhan
(Azerbaijan)
 
13th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
10010004
IWYPIWYP
3:20
PINEDA Pedro
(Venezuela)
 
14th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
11110001
IWYPIWYP
2:40
METTIS Juhan
(Estonia)
 
15th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
00010002
IWYPIWYP
5:00
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
 
16th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MOURA David
(Brazil)
01020002
IWYPIWYP
5:00
TAYEB Mohammed Amine
(Algeria)
 
17th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
10010011
IWYPIWYP
3:28
KOKAURI Ushangi
(Azerbaijan)
 
18th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SILVA Rafael
(Brazil)
00010003
IWYPIWYP
5:00
PASKEVICIUS Marius
(Lithuania)
 
19th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
00020003
IWYPIWYP
5:00
SHYNKEYEV Yerzhan
(Kazakhstan)
 
20th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BATTULGA Temuulen
(Mongolia)
10030004
IWYPIWYP
3:15
ABDURAKHMONOV Mukhamadmurod
(Tajikistan)
 
21th Fight [+100 kg]: Preliminary round
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
00021102
IWYPIWYP
5:00
VOLKOV Andrey
(Russia)
 
22th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
000-1102
IWYPIWYP
5:00
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
 
23th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
000-0101
IWYPIWYP
5:00
MOURA David
(Brazil)
 
24th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
1012000-
IWYPIWYP
4:27
SILVA Rafael
(Brazil)
 
25th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
100-000H
IWYPIWYP
1:42
BATTULGA Temuulen
(Mongolia)
 
26th Fight [+100 kg]: Preliminary round
VOLKOV Andrey
(Russia)
000-100-
IWYPIWYP
0:28
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
 
27th Fight [+100 kg]: Repechage
BOR Barna
(Hungary)
100-000-
IWYPIWYP
0:00
SILVA Rafael
(Brazil)
 
28th Fight [+100 kg]: Repechage
BATTULGA Temuulen
(Mongolia)
00010002
IWYPIWYP
5:00
VOLKOV Andrey
(Russia)
 
29th Fight [+100 kg]: Semifinal
MOURA David
(Brazil)
0001101-
IWYPIWYP
4:55
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
 
30th Fight [+100 kg]: Semifinal
MEYER Roy
(Netherlands)
10010004
IWYPIWYP
4:27
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
 
31th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
BOR Barna
(Hungary)
100-000-
IWYPIWYP
0:00
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
 
32th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
BATTULGA Temuulen
(Mongolia)
00020012
IWYPIWYP
5:00
MOURA David
(Brazil)
 
33th Fight [+100 kg]: Final
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
01010001
IWYPIWYP
6:10
MEYER Roy
(Netherlands)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-