10.04.2020 [07:58:26]Grand Slam Ekaterinburg 2018 Feedback

 










Category -90 kg:
Contest Sheet



-90 kg: Pool A
       
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
      
  
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
    
 
      
    
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
  
ROSLYAKOV, Alexander (RUS)
      
  
SERBAN, Eduard (ROU)
    
SERBAN, Eduard (ROU)
      
      
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
MARCHITAN, Mihail (UAE)
     Winner Pool A
  
MARCHITAN, Mihail (UAE)
    
 
      
    
MARCHITAN, Mihail (UAE)
  
 
      
  
PETGRAVE, Jamal (GBR)
    
PETGRAVE, Jamal (GBR)
      


-90 kg: Pool B
       
KLAMMERT, David (CZE)
      
  
KLAMMERT, David (CZE)
    
 
      
    
KLAMMERT, David (CZE)
  
MISSIN, Adlet (KAZ)
      
  
MISSIN, Adlet (KAZ)
    
FAIZOV, Talabudin (TJK)
      
      
KLAMMERT, David (CZE)
VAN T END, Noel (NED)
     Winner Pool B
  
VAN T END, Noel (NED)
    
 
      
    
KHAMKHOEV, Izmayl (RUS)
  
KHAMKHOEV, Izmayl (RUS)
      
  
KHAMKHOEV, Izmayl (RUS)
    
 
      


-90 kg: Pool C
       
TOTH, Krisztian (HUN)
      
  
TOTH, Krisztian (HUN)
    
 
      
    
CHORIEV, Dilshod (UZB)
  
NAZIROV, Ekubzhon (TJK)
      
  
CHORIEV, Dilshod (UZB)
    
CHORIEV, Dilshod (UZB)
      
      
MUNGAI, Nicholas (ITA)
MUNGAI, Nicholas (ITA)
     Winner Pool C
  
MUNGAI, Nicholas (ITA)
    
 
      
    
MUNGAI, Nicholas (ITA)
  
ZHAMBEKOV, Said Emi (RUS)
      
  
ZHAMBEKOV, Said Emi (RUS)
    
 
      


-90 kg: Pool D
       
GANTULGA, Altanbagana (MGL)
      
  
GANTULGA, Altanbagana (MGL)
    
 
      
    
GANTULGA, Altanbagana (MGL)
  
KEITA, Ibrahim (FRA)
      
  
KEITA, Ibrahim (FRA)
    
PETR, Jiri (CZE)
      
      
VARAPAYEU, Yahor (BLR)
VARAPAYEU, Yahor (BLR)
     Winner Pool D
  
VARAPAYEU, Yahor (BLR)
    
 
      
    
VARAPAYEU, Yahor (BLR)
  
 
      
  
AMIRMETOV, Rustam (RUS)
    
AMIRMETOV, Rustam (RUS)
      


-90 kg: Repechage
       
       
MARCHITAN, Mihail (UAE)
      
  
MARCHITAN, Mihail (UAE)
    
KHAMKHOEV, Izmayl (RUS)
      
    
MUNGAI, Nicholas (ITA)
  
       
  
MUNGAI, Nicholas (ITA)
    
       
       
       
CHORIEV, Dilshod (UZB)
      
  
GANTULGA, Altanbagana (MGL)
    
GANTULGA, Altanbagana (MGL)
      
    
GANTULGA, Altanbagana (MGL)
  
       
  
KLAMMERT, David (CZE)
    
       


-90 kg: Semifinal / Final
       
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
      
Winner Pool A 
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
    
KLAMMERT, David (CZE)
      
Winner Pool B   
KUKOLJ, Aleksandar (SRB)
  
MUNGAI, Nicholas (ITA)
      
Winner Pool C 
VARAPAYEU, Yahor (BLR)
    
VARAPAYEU, Yahor (BLR)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-