28.11.2020 [01:50:34]Grand-Slam Baku 2019 Feedback

 










Category -66 kg:
Fights

1st Fight [-66 kg]: Preliminary round
TILOVOV Mukhriddin
(Uzbekistan)
102001
IWPIWP
3:56
ELIDRISSI Ayoub
(Qatar)
 
2nd Fight [-66 kg]: Preliminary round
JEREB Andraz
(Slovenia)
00-01-
IWPIWP
4:00
ZHUBATKAN Sunggat
(Kazakhstan)
 
3rd Fight [-66 kg]: Preliminary round
IADOV Bogdan
(Ukraine)
10-003
IWPIWP
3:40
SCHEIBEL Manuel
(Germany)
 
4th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHIKHALIZADA Nijat
(Azerbaijan)
11100-
IWPIWP
2:59
KOSSEKOV Muhammet
(Turkmenistan)
 
5th Fight [-66 kg]: Preliminary round
YONDONPERENLEI Baskhuu
(Mongolia)
10-00-
IWPIWP
0:49
TEMELKOV Bozhidar
(Bulgaria)
 
6th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHMAILOV Baruch
(Israel)
102002
IWPIWP
5:03
CRISOSTOMO Joao
(Portugal)
 
7th Fight [-66 kg]: Preliminary round
TILOVOV Mukhriddin
(Uzbekistan)
101003
IWPIWP
5:08
VAN GANSBEKE Kenneth
(Belgium)
 
8th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CHIBANA Charles
(Brazil)
001012
IWPIWP
4:00
ALIYEV Ibrahim
(Azerbaijan)
 
9th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SANDAL Sinan
(Turkey)
101001
IWPIWP
1:21
KELPIS Irodotos
(Cyprus)
 
10th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VIERU Denis
(Moldova)
102003
IWPIWP
2:56
DAVAADORJ Tumurkhuleg
(Mongolia)
 
11th Fight [-66 kg]: Preliminary round
MINKOU Dzmitry
(Belarus)
00-012
IWPIWP
4:00
ZHUBATKAN Sunggat
(Kazakhstan)
 
12th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ZANTARAIA Georgii
(Ukraine)
101003
IWPIWP
3:21
IBRAHIMOV Ismayil
(Azerbaijan)
 
13th Fight [-66 kg]: Preliminary round
PEREZ ROMAN Daniel
(Spain)
102011
IWPIWP
3:41
MUDRANOV Beslan
(Russia)
 
14th Fight [-66 kg]: Preliminary round
FLICKER Tal
(Israel)
001101
IWPIWP
6:59
IADOV Bogdan
(Ukraine)
 
15th Fight [-66 kg]: Preliminary round
KATZ Nathan
(Australia)
102003
IWPIWP
6:19
ALBASHI Abdulaziz
(Saudi Arabia)
 
16th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHAMILOV Yakub
(Russia)
10-00-
IWPIWP
1:56
KUANOV Yesset
(Kazakhstan)
 
17th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CESAR Diogo
(Guinea-Bissau)
00-10-
IWPIWP
0:56
SHIKHALIZADA Nijat
(Azerbaijan)
 
18th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CARGNIN Daniel
(Brazil)
011002
IWPIWP
4:00
BABAZADA Ilkin
(Azerbaijan)
 
19th Fight [-66 kg]: Preliminary round
YONDONPERENLEI Baskhuu
(Mongolia)
012001
IWPIWP
6:58
NURKOVIC Jusuf
(Montenegro)
 
20th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GOMBOC Adrian
(Slovenia)
101003
IWPIWP
4:50
LE BLOUCH Kilian
(France)
 
21th Fight [-66 kg]: Preliminary round
BURNS Nathon
(Ireland)
00-011
IWPIWP
4:00
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
 
22th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHMAILOV Baruch
(Israel)
00-102
IWPIWP
2:33
TILOVOV Mukhriddin
(Uzbekistan)
 
23th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ALIYEV Ibrahim
(Azerbaijan)
10100H
IWPIWP
6:56
SANDAL Sinan
(Turkey)
 
24th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VIERU Denis
(Moldova)
011001
IWPIWP
4:00
ZHUBATKAN Sunggat
(Kazakhstan)
 
25th Fight [-66 kg]: Preliminary round
ZANTARAIA Georgii
(Ukraine)
11-00-
IWPIWP
0:30
PEREZ ROMAN Daniel
(Spain)
 
26th Fight [-66 kg]: Preliminary round
IADOV Bogdan
(Ukraine)
01-002
IWPIWP
4:00
KATZ Nathan
(Australia)
 
27th Fight [-66 kg]: Preliminary round
SHAMILOV Yakub
(Russia)
00-012
IWPIWP
4:00
SHIKHALIZADA Nijat
(Azerbaijan)
 
28th Fight [-66 kg]: Preliminary round
CARGNIN Daniel
(Brazil)
001101
IWPIWP
2:44
YONDONPERENLEI Baskhuu
(Mongolia)
 
29th Fight [-66 kg]: Preliminary round
GOMBOC Adrian
(Slovenia)
003101
IWPIWP
6:07
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
 
30th Fight [-66 kg]: Preliminary round
TILOVOV Mukhriddin
(Uzbekistan)
011001
IWPIWP
8:30
ALIYEV Ibrahim
(Azerbaijan)
 
31th Fight [-66 kg]: Preliminary round
VIERU Denis
(Moldova)
011001
IWPIWP
4:00
ZANTARAIA Georgii
(Ukraine)
 
32th Fight [-66 kg]: Preliminary round
IADOV Bogdan
(Ukraine)
00101-
IWPIWP
4:18
SHIKHALIZADA Nijat
(Azerbaijan)
 
33th Fight [-66 kg]: Preliminary round
YONDONPERENLEI Baskhuu
(Mongolia)
011001
IWPIWP
4:00
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
 
34th Fight [-66 kg]: Repechage
ALIYEV Ibrahim
(Azerbaijan)
012001
IWPIWP
4:29
ZANTARAIA Georgii
(Ukraine)
 
35th Fight [-66 kg]: Repechage
IADOV Bogdan
(Ukraine)
012002
IWPIWP
4:00
GAITERO MARTIN Alberto
(Spain)
 
36th Fight [-66 kg]: Semifinal
TILOVOV Mukhriddin
(Uzbekistan)
00H101
IWPIWP
6:30
VIERU Denis
(Moldova)
 
37th Fight [-66 kg]: Semifinal
SHIKHALIZADA Nijat
(Azerbaijan)
10-00-
IWPIWP
0:32
YONDONPERENLEI Baskhuu
(Mongolia)
 
38th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
ALIYEV Ibrahim
(Azerbaijan)
00-102
IWPIWP
3:36
YONDONPERENLEI Baskhuu
(Mongolia)
 
39th Fight [-66 kg]: Fight for 3rd place
IADOV Bogdan
(Ukraine)
011001
IWPIWP
4:00
TILOVOV Mukhriddin
(Uzbekistan)
 
40th Fight [-66 kg]: Final
VIERU Denis
(Moldova)
10-00-
IWPIWP
1:42
SHIKHALIZADA Nijat
(Azerbaijan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-