22.10.2019 [13:40:45]World Judo Championships 2015 Feedback

 










Category +100 kg:
Fights

1st Fight [+100 kg]: Preliminary round
METTIS Juhan
(Estonia)
1000100002
IWYKPIWYKP
2:27
MEREDOV Kakajan
(Turkmenistan)
 
2nd Fight [+100 kg]: Preliminary round
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
1100-00004
IWYKPIWYKP
3:14
GORDIIENKO Oleksandr
(Ukraine)
 
3rd Fight [+100 kg]: Preliminary round
FIGUEROA Freddy
(Ecuador)
1010-00002
IWYKPIWYKP
4:11
NIKIFORENKO Arturs
(Latvia)
 
4th Fight [+100 kg]: Preliminary round
EL SHEHABY Islam
(Egypt)
1010100004
IWYKPIWYKP
3:03
ABDURAKHMONOV Mukhamadmurod
(Tajikistan)
 
5th Fight [+100 kg]: Preliminary round
NATEA Daniel
(Romania)
1000-00001
IWYKPIWYKP
2:01
ZAIDAN Rashed
(Saudi Arabia)
 
6th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEINLE Sven
(Germany)
0000-00002
IWYKPIWYKP
5:00
IMINOV Akbarzhan
(United States of America)
 
7th Fight [+100 kg]: Preliminary round
JOSHI Rajan
(Nepal)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
0:30
FERNANDEZ David
(Spain)
 
8th Fight [+100 kg]: Preliminary round
ANDREWARTHA Jake
(Australia)
0000410001
IWYKPIWYKP
4:32
CUEVAS Jose
(Mexico)
 
9th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MALKI El Mehdi
(Morocco)
0000310101
IWYKPIWYKP
5:00
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
 
10th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OSNACHS Vladimirs
(Latvia)
000041000-
IWYKPIWYKP
3:06
MOURA David
(Brazil)
 
11th Fight [+100 kg]: Preliminary round
RINER Teddy
(France)
1000-00002
IWYKPIWYKP
4:15
METTIS Juhan
(Estonia)
 
12th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SUA Derek
(Samoa)
0000-1000-
IWYKPIWYKP
0:53
KRAKOVETSKII Iurii
(Kyrgyzstan)
 
13th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MATIASHVILI Levani
(Georgia)
0000300002
IWYKPIWYKP
5:00
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
 
14th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BREITBARTH Andre
(Germany)
1000-00001
IWYKPIWYKP
1:16
ROSSER Sam
(New Zealand)
 
15th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
0030-0000-
IWYKPIWYKP
5:00
FIGUEROA Freddy
(Ecuador)
 
16th Fight [+100 kg]: Preliminary round
EL SHEHABY Islam
(Egypt)
1000100004
IWYKPIWYKP
4:09
SARWARI Mansour
(Afghanistan)
 
17th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
0000-10102
IWYKPIWYKP
4:09
NATEA Daniel
(Romania)
 
18th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SASSON Or
(Israel)
0000110101
IWYKPIWYKP
3:42
KIM Sung-Min
(Korea, South)
 
19th Fight [+100 kg]: Preliminary round
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
001041010-
IWYKPIWYKP
3:35
HEINLE Sven
(Germany)
 
20th Fight [+100 kg]: Preliminary round
PINEDA Pedro
(Venezuela)
0000100003
IWYKPIWYKP
5:00
FERNANDEZ David
(Spain)
 
21th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
0100200003
IWYKPIWYKP
5:00
SARNACKI Maciej
(Poland)
 
22th Fight [+100 kg]: Preliminary round
CUEVAS Jose
(Mexico)
000011000-
IWYKPIWYKP
2:50
HORAK Michal
(Czech Republic)
 
23th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SAIDOV Renat
(Russia)
0000-01001
IWYKPIWYKP
5:00
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
 
24th Fight [+100 kg]: Preliminary round
PASKEVICIUS Marius
(Lithuania)
0000100203
IWYKPIWYKP
5:00
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
 
25th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SHICHINOHE Ryu
(Japan)
0000-00001
IWYKPIWYKP
5:00
MOURA David
(Brazil)
 
26th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SHYNKEYEV Yerzhan
(Kazakhstan)
0000411002
IWYKPIWYKP
3:58
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
 
27th Fight [+100 kg]: Preliminary round
RINER Teddy
(France)
1100-00001
IWYKPIWYKP
2:43
KRAKOVETSKII Iurii
(Kyrgyzstan)
 
28th Fight [+100 kg]: Preliminary round
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
0000310001
IWYKPIWYKP
5:00
BREITBARTH Andre
(Germany)
 
29th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
1000-00103
IWYKPIWYKP
4:40
EL SHEHABY Islam
(Egypt)
 
30th Fight [+100 kg]: Preliminary round
NATEA Daniel
(Romania)
0000-10001
IWYKPIWYKP
1:23
KIM Sung-Min
(Korea, South)
 
31th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEINLE Sven
(Germany)
1000-00003
IWYKPIWYKP
2:43
PINEDA Pedro
(Venezuela)
 
32th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
110010000-
IWYKPIWYKP
3:38
HORAK Michal
(Czech Republic)
 
33th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
1000200004
IWYKPIWYKP
3:48
TANGRIEV Abdullo
(Uzbekistan)
 
34th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SHICHINOHE Ryu
(Japan)
0010100002
IWYKPIWYKP
5:00
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
 
35th Fight [+100 kg]: Preliminary round
RINER Teddy
(France)
1110100001
IWYKPIWYKP
1:51
BREITBARTH Andre
(Germany)
 
36th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
000011100-
IWYKPIWYKP
2:44
KIM Sung-Min
(Korea, South)
 
37th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEINLE Sven
(Germany)
000021000-
IWYKPIWYKP
3:41
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
38th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
000011000-
IWYKPIWYKP
1:28
SHICHINOHE Ryu
(Japan)
 
39th Fight [+100 kg]: Repechage
BREITBARTH Andre
(Germany)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
0:00
BOR Barna
(Hungary)
 
40th Fight [+100 kg]: Repechage
HEINLE Sven
(Germany)
0000110102
IWYKPIWYKP
4:50
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
 
41th Fight [+100 kg]: Semifinal
RINER Teddy
(France)
1010-00002
IWYKPIWYKP
3:46
KIM Sung-Min
(Korea, South)
 
42th Fight [+100 kg]: Semifinal
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
0000310002
IWYKPIWYKP
5:00
SHICHINOHE Ryu
(Japan)
 
43th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
BREITBARTH Andre
(Germany)
0000101003
IWYKPIWYKP
5:00
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
44th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
1000-0000-
IWYKPIWYKP
0:40
KIM Sung-Min
(Korea, South)
 
45th Fight [+100 kg]: Final
RINER Teddy
(France)
0110300003
IWYKPIWYKP
5:00
SHICHINOHE Ryu
(Japan)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-