14.11.2019 [21:34:17]Suzuki World Judo Championships 2017 Feedback

 










Category +100 kg:
Fights

1st Fight [+100 kg]: Preliminary round
PARK Liam
(Australia)
00111-
IWPIWP
2:53
CULUM Zarko
(Serbia)
 
2nd Fight [+100 kg]: Preliminary round
SADIKOVIC Harun
(Bosnia-Herzegovina)
00-111
IWPIWP
1:41
VAKHAVIAK Aliaksandr
(Belarus)
 
3rd Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEGYI Stephan
(Austria)
12-00-
IWPIWP
2:52
ALRFOOH Mohammad
(Jordan)
 
4th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KEUVELAAR Kevin
(South Africa)
00-10-
IWPIWP
3:41
CROITORU Mircea
(Romania)
 
5th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TEMMAR Nadjib
(Algeria)
102003
IWPIWP
0:46
NDIAYE Mbagnick
(Senegal)
 
6th Fight [+100 kg]: Preliminary round
WAHID Ahmed
(Egypt)
02-011
IWPIWP
4:00
METTIS Juhan
(Estonia)
 
7th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TSIARPITSKI Uladzislau
(Belarus)
00201-
IWPIWP
4:00
KIM Sungmin
(Korea, South)
 
8th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SARNACKI Maciej
(Poland)
002011
IWPIWP
4:00
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
 
9th Fight [+100 kg]: Preliminary round
ELNAGAR Maisara
(Egypt)
00211-
IWPIWP
3:08
RINER Teddy
(France)
 
10th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KOKAURI Ushangi
(Azerbaijan)
002102
IWPIWP
2:07
SILVA Rafael
(Brazil)
 
11th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MOURA David
(Brazil)
10-00-
IWPIWP
0:33
CULUM Zarko
(Serbia)
 
12th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KRAKOVETSKII Iurii
(Kyrgyzstan)
003101
IWPIWP
5:54
VAKHAVIAK Aliaksandr
(Belarus)
 
13th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HARASAWA Hisayoshi
(Japan)
002001
IWPIWP
5:43
HEGYI Stephan
(Austria)
 
14th Fight [+100 kg]: Preliminary round
NAIDAN Tuvshinbayar
(Mongolia)
11-00-
IWPIWP
1:50
SHYNKEYEV Yerzhan
(Kazakhstan)
 
15th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
10-003
IWPIWP
3:45
FERRER Rafael
(Puerto Rico)
 
16th Fight [+100 kg]: Preliminary round
CROITORU Mircea
(Romania)
10-00-
IWPIWP
0:47
LIU Jian
(China)
 
17th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BONDARENKO Stanislav
(Ukraine)
10-003
IWPIWP
3:04
TEMMAR Nadjib
(Algeria)
 
18th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
022001
IWPIWP
4:00
WAHID Ahmed
(Egypt)
 
19th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TUSHISHVILI Guram
(Georgia)
11-00-
IWPIWP
1:19
KIM Sungmin
(Korea, South)
 
20th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MEYER Roy
(Netherlands)
002012
IWPIWP
5:27
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
 
21th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OJITANI Takeshi
(Japan)
111002
IWPIWP
4:00
KHISOMIDDINOV Mukhsin
(Uzbekistan)
 
22th Fight [+100 kg]: Preliminary round
KHAMMO Iakiv
(Ukraine)
00200-
IWPIWP
4:24
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
 
23th Fight [+100 kg]: Preliminary round
ULZIIBAYAR Duurenbayar
(Mongolia)
002101
IWPIWP
2:18
RINER Teddy
(France)
 
24th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HAJJI Adil
(Morocco)
001101
IWPIWP
2:30
FIGUEROA Freddy
(Ecuador)
 
25th Fight [+100 kg]: Preliminary round
NATEA Daniel
(Romania)
002012
IWPIWP
4:49
SILVA Rafael
(Brazil)
 
26th Fight [+100 kg]: Preliminary round
CAMPOS Hector
(Argentina)
002101
IWPIWP
2:29
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
 
27th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MOURA David
(Brazil)
01-001
IWPIWP
4:00
VAKHAVIAK Aliaksandr
(Belarus)
 
28th Fight [+100 kg]: Preliminary round
HEGYI Stephan
(Austria)
00-011
IWPIWP
4:00
NAIDAN Tuvshinbayar
(Mongolia)
 
29th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
11-00-
IWPIWP
1:30
CROITORU Mircea
(Romania)
 
30th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BONDARENKO Stanislav
(Ukraine)
003101
IWPIWP
3:12
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
31th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TUSHISHVILI Guram
(Georgia)
01-002
IWPIWP
4:00
GARCIA MENDOZA Alex
(Cuba)
 
32th Fight [+100 kg]: Preliminary round
OJITANI Takeshi
(Japan)
012022
IWPIWP
4:00
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
 
33th Fight [+100 kg]: Preliminary round
RINER Teddy
(France)
11-001
IWPIWP
2:56
FIGUEROA Freddy
(Ecuador)
 
34th Fight [+100 kg]: Preliminary round
SILVA Rafael
(Brazil)
112002
IWPIWP
2:34
JABALLAH Faicel
(Tunisia)
 
35th Fight [+100 kg]: Preliminary round
MOURA David
(Brazil)
011001
IWPIWP
4:00
NAIDAN Tuvshinbayar
(Mongolia)
 
36th Fight [+100 kg]: Preliminary round
BOR Barna
(Hungary)
13100-
IWPIWP
3:59
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
37th Fight [+100 kg]: Preliminary round
TUSHISHVILI Guram
(Georgia)
10-00-
IWPIWP
0:09
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
 
38th Fight [+100 kg]: Preliminary round
RINER Teddy
(France)
12-00-
IWPIWP
2:09
SILVA Rafael
(Brazil)
 
39th Fight [+100 kg]: Repechage
NAIDAN Tuvshinbayar
(Mongolia)
101003
IWPIWP
3:40
OKRUASHVILI Adam
(Georgia)
 
40th Fight [+100 kg]: Repechage
ALLERSTORFER Daniel
(Austria)
003101
IWPIWP
5:59
SILVA Rafael
(Brazil)
 
41th Fight [+100 kg]: Semifinal
MOURA David
(Brazil)
10-001
IWPIWP
2:20
BOR Barna
(Hungary)
 
42th Fight [+100 kg]: Semifinal
TUSHISHVILI Guram
(Georgia)
00-01-
IWPIWP
4:25
RINER Teddy
(France)
 
43th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
NAIDAN Tuvshinbayar
(Mongolia)
11-00-
IWPIWP
4:00
TUSHISHVILI Guram
(Georgia)
 
44th Fight [+100 kg]: Fight for 3rd place
SILVA Rafael
(Brazil)
001002
IWPIWP
6:18
BOR Barna
(Hungary)
 
45th Fight [+100 kg]: Final
MOURA David
(Brazil)
001101
IWPIWP
5:49
RINER Teddy
(France)
 
Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-