10.04.2020 [06:32:01]Asian Championships Tashkent 2016 Feedback

 










Category -60 kg:
Contest Sheet



-60 kg: Pool A
       
SMETOV, Yeldos (KAZ)
      
  
SMETOV, Yeldos (KAZ)
    
 
      
    
SMETOV, Yeldos (KAZ)
  
HUYNH, Nhat Thong (VIE)
      
  
HUYNH, Nhat Thong (VIE)
    
ZIADE, Damien (LIB)
      
      
SMETOV, Yeldos (KAZ)
AN, Jianqi (CHN)
     Winner Pool A
  
AN, Jianqi (CHN)
    
 
      
    
KIM, Channyeong (KOR)
  
MAJRASHI, Eisa (KSA)
      
  
KIM, Channyeong (KOR)
    
KIM, Channyeong (KOR)
      


-60 kg: Pool B
       
TSENDOCHIR, Tsogtbaatar (MGL)
      
  
TSENDOCHIR, Tsogtbaatar (MGL)
    
 
      
    
TSENDOCHIR, Tsogtbaatar (MGL)
  
KHOUSROF, Ali (YEM)
      
  
KHOUSROF, Ali (YEM)
    
YANG, Yung Wei (TPE)
      
      
OSHIMA, Yuma (JPN)
OSHIMA, Yuma (JPN)
     Winner Pool B
  
OSHIMA, Yuma (JPN)
    
 
      
    
OSHIMA, Yuma (JPN)
  
 
      
  
YACOUB, Simon (PLE)
    
YACOUB, Simon (PLE)
      


-60 kg: Pool C
       
IBRAYEV, Rustam (KAZ)
      
  
IBRAYEV, Rustam (KAZ)
    
 
      
    
IBRAYEV, Rustam (KAZ)
  
POPALZAI, Ali (AFG)
      
  
POPALZAI, Ali (AFG)
    
 
      
      
IBRAYEV, Rustam (KAZ)
BESTAEV, Otar (KGZ)
     Winner Pool C
  
BESTAEV, Otar (KGZ)
    
 
      
    
BESTAEV, Otar (KGZ)
  
SAMIULLAH, Syed (PAK)
      
  
YU, Kin Ting (HKG)
    
YU, Kin Ting (HKG)
      


-60 kg: Pool D
       
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
      
  
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
    
 
      
    
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
  
NASSERI POUR, Nasser (IRI)
      
  
NASSERI POUR, Nasser (IRI)
    
ALLAMI, Ahmed (IRQ)
      
      
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
TSAI, Ming Yen (TPE)
     Winner Pool D
  
TSAI, Ming Yen (TPE)
    
 
      
    
TSAI, Ming Yen (TPE)
  
AL REFAYI, Suleiman (SYR)
      
  
AL REFAYI, Suleiman (SYR)
    
 
      


-60 kg: Repechage
       
       
KIM, Channyeong (KOR)
      
  
TSENDOCHIR, Tsogtbaatar (MGL)
    
TSENDOCHIR, Tsogtbaatar (MGL)
      
    
TSENDOCHIR, Tsogtbaatar (MGL)
  
       
  
IBRAYEV, Rustam (KAZ)
    
       
       
       
BESTAEV, Otar (KGZ)
      
  
BESTAEV, Otar (KGZ)
    
TSAI, Ming Yen (TPE)
      
    
OSHIMA, Yuma (JPN)
  
       
  
OSHIMA, Yuma (JPN)
    
       


-60 kg: Semifinal / Final
       
SMETOV, Yeldos (KAZ)
      
Winner Pool A 
SMETOV, Yeldos (KAZ)
    
OSHIMA, Yuma (JPN)
      
Winner Pool B   
SMETOV, Yeldos (KAZ)
  
IBRAYEV, Rustam (KAZ)
      
Winner Pool C 
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
    
UROZBOEV, Diyorbek (UZB)
      
Winner Pool D      


Tori's Tournament Assistant © 2000-2009 -IMPRINT-